View Single Post
  #638 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:03:41
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
fetelor va multumesc de vizita! Ma bucur ca v-au placut pozele. La petreceri a fost superb! Omul meu a castigat premiul "cea mai haioasa costumatie" (ca luase rolul de "tocilar"..cu ochelari si pantaloni scurti..si etc)..Apoi, cei mai tari au fost o pereche veniti costumati ca pionieri. Cu cravate si snurulete de comandanti de grupa, detasament..etc, etc..Absolut simpatici...desigur ca ea era sexy rau cu codite si sarafanul negru si ciorapei trei-sferturi albi.

Gata..de azi sunt back la treaba. Meniul pentru 1 Noiembrie 2010:

6:30 - apa calda cu lamaie
7:30 - o cana de lapte migdale cu protein powder
11:30 - orez brun cu legume si muschiulet de porc la tava
17:30 - salata cu tuna

Va imbratisez pe toate si o seara buna va doresc.
Buna, draga mea
Complimentele sunt sincere, din tot sufletul
Am postat si eu azi vreo 3 poze ( cam neclare dar altele nu am) pentru Alinus Daca vrei sa le vezi, acum e momentul ca pe urma iar le sterg A nu stiu cata oara!
Pupici dulci pentru o canadianca frumoasa
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]