View Single Post
  #647 (permalink)  
Vechi 05 iun 2012, 08:22:14
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de yoyo2708 Vezi mesajul

Eu nu inteleg faza asta cu chisturile ...pt ca nici un doctor nu m-a lamurit si pe mine de ce apar,sau care sunt cauzele,nimic....cand am sa vin in ro ,am sa imi incerc din nou norocul la o clinica privata ,sa vad ...daca nu ma las pagubasa ,ca sunt satula .... eu as vrea sa fac niste analize la hormoni ,dar am citit pe net ca se fac in diferite perioade ale ciclului,deci nu stiu cum as putea sa ma fac inteleasa cu astia de aici ,asa ca o las pt acasa

Noapte buna tuturor si bafta cu dieta fetelor noi si celor care o incep de acum!
Yoyo, dupa cum am spus...am avut aceeasi problema,si sunt una din fericitele ...cu 2 copii minunati, desi nu mi garanta nimeni asta. mi au pus diagnostic: INFERTILITATE ...si atat..si am mers la vreo 7-8 medici si toti au zis la fel...din cauza CM neregulat si ovulatia era la fel...dar intr un final minunea s a produs....dupa ce am nascut, mi s a spus sa ma bucur de copilul care il am...ca n o sa mai am nicodata...eram convinsa ca nu va fi asa...inainte sa raman a 2 a oara , am mers la dr...nah sa fac ceva analize inainte...si mi a zis ca eu n o sa raman fara tratament...si am zis ca nu iau nici un tartament...si am ramas la prima incercare...se poate
analizele hormonale se fac unele in a 10 zi a CM , iar o alta serie in a 21 a zi ...
oricat de pregatit ar fi un dr....nu el hotarasete daca v ei avea sau nu un bebe...viata e de la Dumnezeu
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!