View Single Post
  #6510 (permalink)  
Vechi 20 nov 2011, 09:05:23
cris17's Avatar
cris17 cris17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Anes-Jurnalul unei foste fumatoare

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Serviciul m-a cam stors ... nu e usor sa schimbi macazul cu de-a totul. Drept urmare pana ieri, de nici nu mai stiu cand, n-am facut nika sport. si se si vede ... ca deh, daca jung seara tarziu acasa, stoarsa de ultimii stropi de energie, oare cu ce-l recuperam ... ha?! Sa-ti zic io?! sper sa nu capat interdictie definitiva p'aci ... cu unt de arahide, crunch sau crema, cu creme de cioco, de-alea de 120512312574 de calorii/lingurita ...cereale cu o tona de zahar/portie ... stafide ... sa mai continui? Acu sa ma si laud .. se pare ca mi-o trecut socul schimbarii si mi-am intrat o tzara in ritm, pt ca fara nici un fel de efort am reusit sa renunt la zaharul din cafea .. am reinceput sa beau cam 4-500 gr apa dimineata pe stomacul gol ... mi-am reintrodus taratele si aurtul in meniu ... si, SI de ieri -dupa cum am zis deja- mi-am sters de praf bici ... mi-am propus minim 15 min/zi ... asa sa nu ma sperie!
Kiderii-s bine ... cu scolile si cand ma prind is pe mine ca lipitorile
Voi?! Tu?!
Iti trimit ceva tinute sa te motiveze la miscare

mie personal imi place f mult asta
pentru lipitorilor tale

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Anes, la noi in casuta e cam liniste.
Crina si Fulguta , Christa Nanei, nu au mai dat nici un semn de viata. Kamy, Manu, Aly, Angela, Nico, Ela, LAcra , Myha, Claudia viziteaza casuta zilnic si ne povestesc ce au mai facut si cate kilograme au mai slabit.
Emy pleaca peste 2 zile in Romania. Este bine.
Danutza e ocupata cu Andreiutza , sanatoase si frumoase.
Nu mai stiu daca am scapat pe cineva sau nu. Atat stiu. Eu incerc sa intru zilnic. Am zile si mai putin ocupate si asa mai reusesc sa citesc ce fac fetele.
Pup !
Cine stie sa sintetizeze informatia
__________________