Subiect: Jurnal just21
View Single Post
  #662 (permalink)  
Vechi 24 ian 2012, 20:24:35
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal just21

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
SAlut!!!:*:*:*:*//
\Mi-era dor de tine!!Ce mai faci?
Deci eu vreau sa dau la medicina generala iar pe mai departe specializarea pediatrie..SI eu invat singura la bio.Si pt admitere dar si pt bacMi-am impartiti pe saptamani materia.Pana in aprilie trebuie sa termin o data cartea apoi ma apuc de bio de a 12(ca si aia intra in bac) si apoi testele de medicina.Mi-am scos subiectele de bio de anul trecut de la Tm .Sunt pe capitole testele. Eu trebuie sa dau admitere si din bio si din chimie,dar 80% e bio.
Nici eu nu sunt la Sn sunt la mate-info si e destul de greu si mate si bio,e multa informatia.Eu zic ca poate tu ar trebui sa iei ceva ore daca poti pt ca totusi sa iti explice cineva mai bine ce nu intelegi.Eu fac bio si am facut pana in a 1o 2 ore si acum o ora la scoala.
Bafta!!
Si mie si mie .Fac binsor momentan citesc forumurile cu facultati) mai ales povestile astora care fac acum medicina(Dupa ce au mai facut o faculta) sau au plecat de la filo spre med
Aha..eh , eu nu fac biologie deloc
Te deranjez daca te-as ruga sa-mi zici cum ti-ai selectat tu pe saptamani? sunt novice aici dar nah , am 6 luni si vreau totusi sa iau la admitere o nota ok( e 10% medie bac , 30%liceu si 60% examen)
La bac sunt sigura ca iau binisor , peste 9 , in liceu am iar peste 9..acum sa iau un 8 la examen si-s multumita..dar sunt consitenta ca pentru 8 trebuie sa invat cat n-am invatat pana acum

Eu nu dau bacul..nu am treaba cu bio de a 12( am citit ca pt admietre trb anatomia si fiziologia)-la iasi cel putin

Poti sa-mi trimiti intr-un mesaj privat linkul? sa stiu si eu despre ce e vb(eu n-am idee cum arata un test la bio)

Stiu ca visez departeeeeee dar nu sunt singura de la filo ce vrea , am mai auzit cazuri si nah , poate reusesc..merita sa incerc
Ore iau sigur , (chiar si la chimie organica pentru faculta) ..acum doar sa inteleg eu materia..ca sa nu ma duc la profesor chiar plecand de la 0ca s-ar enerva si el.