View Single Post
  #6632 (permalink)  
Vechi 16 mai 2010, 19:53:51
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
c

Sa va povestesc de azi.Am fost cu prietena mea la un stadion care are o pista speciala de alergari care e moale nu dura, ca un cauciuc.Asa bine a fost....Ea mi-a zis ca prima oara a facut 3 ture de pista.Eu am facut 5 ture alergat + 2 mers alert cu mainile pe sus ca sa lucrez si bratele.Nici nu se compara cu bici , asa mi-a placut ..Cu toata aspirina luata ieri si azi...ma dor toti muschii---de la labele picioarelor, gambele, umeri ,spate,burta...Am lucrat tot corpul.Eu cat am asteptat-o pe prietena mea sa termine( ea a facut 10 ture de pista alergare..) eu am facut pe banca ex pt picioare si gambe.Deabia astept weekendul viitor sa ma mai duc.Merg si cu sotul si cu aia mica daca ii trece tusea

Sa fii mandra de tine, ca ai inceput sa faci atata sport si iti si place !
O sa ai rezultate mai bune la slabit, sigur!!
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]