View Single Post
  #6642 (permalink)  
Vechi 24 iul 2017, 08:40:14
lidiuta's Avatar
lidiuta lidiuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Hello!

Am venit de la mare cu 59.5 kg (am pus cam 1 kg in 5 zile), apoi am fost la nunta la Brasov, unde am mancat de toate, dar am ajuns acasa cu 59,1. In poze arat plinuta (nici mersul la mare fix inainte de eveniment nu m-a ajutat deloc), noroc ca am luat rochita lejera, chiar mi-a fost ciuda ca nu am avut destula vointa sa slabesc pt acest eveniment la care au participat colegele mele din liceu si facultate pe care nu le-am vazut de multi ani. Ele au spus ca sunt neschimbata, asa ca.... Dar vreau sa fac ceva pt ca nu ma simt bine asa. Nici nu am curaj sa imbrac blugii scurti luati vara trecuta cand ajunsesem la 54-55 kg. Peste alte 3 saptamani plecam la Durau, cu alti prieteni cu care ne vedem cam o data pe an. Vedem ce si cum reusesc in perioada asta, vreau sa lucrez si la alimentatie, sport, masaj cu creme anticeulitice (la altfel de masaj nu pot merge perioada asta ca as sta vanata non stop si sincer mi se pare mult tare 40 lei sedinta de o ora, cand as putea sa-mi misc fundul sa dau cateva ture de stadion si sa ma automasez un pic dupa dus).
Ai planuri mari! Succes! Si mie mi se pare agreabila Rina, dar cred ca as muri de foame cu ea..sau e doar o impresie..
__________________
"Când sunt slab, atunci sunt tare".

14.01.22 84.7; 18.01 83.7 4.02 84.2
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Acest membru apreciaza mesajul lui lidiuta:
LOREDANA99 (24 iul 2017)