View Single Post
  #6658 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 22:22:16
michellabfirst's Avatar
michellabfirst michellabfirst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
GATA,AM TERMINAT CU treaba,am bucatarit..l-a apucat pe al meu pofta de tortI-am facut si m-a lovit creativitatea..cum mi-au ramas albusurile ca galbenusurile le-am facut crema,am zis sa vad daca iese ceva pt dieta mea Monty..am vrut sa fac bezele,am batut bine 6 albusuri cu 10 lingurite de stevia,am pus si o esenta de rom,am maruntit 3 prune uscate,o mana goji si una merisoare,am pus cu lingura gramajoare pe hartie pergament si le-am bagat la cuptor la 140 de gr..am facut ca tiganul,la inceput asa frumos se umflasera ca imi era tare drag de ele..cand s-au rumenit si am deschis cuptorul s-au fleoscait ca sufleurileDa la gust cred ca-s bune,va zic maine ca le mananc la mdA iesit o farfurie plina
Sa va arat "isprava" Nu datzi cu ouaaa
Eu una nu dau cu oua pt ca orice incercare a mea de a face bezele s-a soldat cu acelasi rezultat ca si al tau asa ca... Sper sa nu fie gumoase si necomestibile asa cum imi iese mie
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Emy...pai eu zic sa facem toate odata,ne intalnim aici si zicem start........nu separat ,fiecare cand vrea!
Buna idee dar eu maine muncesc dupamasa, dar dimineata pot asa ca... cu placere ma prezint la start
Am facut si cele 2 mile Deci pe ziua de azi marchez 3 mile si sunt f mandra de mine.Sper sa continui tot asa si in restul zilelor.
Stiu ca la MM nu este voie ficat de nici un fel dar eu mai mananc.Credeti ca e grav tare?
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
rozica1965 (17 mar 2013), VentoFreddo (17 mar 2013)