View Single Post
  #6669 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 12:02:54
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Diana draga,

Ce mai faci tu?
Am reusit sa citesc paginile kilometrice cu ultimile noutati..
Iti urez mult succes in noul drum alaturi de iubitul tau.. Sa stii ca, desi uneori suntem sceptici, iubirea asta, mai ales daca e adevarata, poate face minuni. Trebuie sa iubesti cu adevarat si sa crezi in iubire.... Poate sunt prea visatoare si vorbesti din basme... Dar eu asta cred cu desavarsire..
Esti o norocoasa ca iubitul tau te iubeste mult si ti-a si demonstrat-o.. Nu lasa nimic si nimeni sa intervina intre voi si lupta cu toate fortele pentru relatia voastra!!

Iti urez o saptamana minunata si fara griji!
Un pupic pe obraz!
Buna, Clau!Dap, asa cred si eu, ca daca iubirea e mare si e adevarata poti trece peste toate hopurile.Si nu esti prea visatoare, sa stii, in opinia meaAsa sunt si euDe lasat nu o sa las pe nimeni s aintervina si sa strice tot ceea ce este intre noi Sper sa fie bine...
Eu iti dau doi pupici pe obraji
Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul
Neata draga mea!!!
Ce mai faci tu?
Te pup!

Buna, Maduta! Uite la serviciu, dezbat "socrimea"cu fetele
Tu ce mai zici?
Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul



offf, Dia... de ce sunt asa soacrele astea? Sper sa se rezolve totul cu bine... eu nu am reusit sa dezvolt o relatie buna cu soacra mea, dar sa stii ca se poate. Am prietene care se inteleg foarte bine cu ele. Va fi nevoie de foarte multa rabdare din partea ta si posibil sa fie nevoie sa mai cedezi si tu. Acum important e ca tu sa fii cu capul pe umeri si sa te gandesti in pespectiva
Miha...intrebarea ta e pe taram nesigur.Nici eu nu as putea raspunde la ea.Niciodata nu mi-am explicat de ce sunt asa soacrele.Soacrele din partea fetei nu sunt asa, cred eu, am vazut, dar cele din partea baietilor...prapad.
De lasat o s alas de la mine, imi sta in fire desi nu cred ca e cel mai indicat in orice situatie...
Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul
Rox!!!! Te petrecusi de ziua ta?
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]