View Single Post
  #6670 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 12:16:07
Prapadeala's Avatar
Prapadeala Prapadeala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna, Clau!Dap, asa cred si eu, ca daca iubirea e mare si e adevarata poti trece peste toate hopurile.Si nu esti prea visatoare, sa stii, in opinia meaAsa sunt si euDe lasat nu o sa las pe nimeni s aintervina si sa strice tot ceea ce este intre noi Sper sa fie bine...
Eu iti dau doi pupici pe obraji

Buna, Maduta! Uite la serviciu, dezbat "socrimea"cu fetele
Tu ce mai zici?

Miha...intrebarea ta e pe taram nesigur.Nici eu nu as putea raspunde la ea.Niciodata nu mi-am explicat de ce sunt asa soacrele.Soacrele din partea fetei nu sunt asa, cred eu, am vazut, dar cele din partea baietilor...prapad.
De lasat o s alas de la mine, imi sta in fire desi nu cred ca e cel mai indicat in orice situatie...

Rox!!!! Te petrecusi de ziua ta?
Nici eu nu cred ca vom obtine un raspuns referitor la caracterul soacrelor... a mea cred ca nu se va lecui niciodata sa fie o nesimtita
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]