View Single Post
  #67 (permalink)  
Vechi 21 mai 2013, 14:55:48
Lauragirl's Avatar
Lauragirl Lauragirl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 15 sep 2011
Locaţie: buzau, Romania
Dieta: Vegetariana, uneori vegana
Date: 180cm, 65kg
Mesaje: 263
Aprecieri acordate: 72
Am fost apreciat(a) de 89 ori in 75 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere-Lauragirl

Mi-a fost asa o sete astazi nustiu de ce,ca apa am baut din plicPoate vremea de-afara,dar,afara ploua adica ploua,acum e racoare si norosAstazi a fost o zi full la bucatarie,am facut 3 retete noi,la micul dejun,pranz si gustarea de amiaza.La micul de jun am facut un mini tprtulet de clatite cu crema de branza si vanilie.La prima gustare mi-am pus cu mine la scoala un pumn de caju,tare imi place gustul lor crudeLa pranz am mancat salata de beouf cu maioneza facuta de mine fara ulei,iar la gustarea de acuma am mancat o prajitura cu crema de ciocolata,dar ma simt asa de ''full'' dupa ea,poate am papat prea mult,dar eh,mi-a facut pofta,si-acuma nu o sa moara nimeni pana la urmaLa cina nu m-am gadit inca ce mananc dar gasesc eu ceva,sau poate imi dati voi niste idei
__________________
Jurnal de mentinere-Laura

Lauragirl, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1789 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1272 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1273 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat