View Single Post
  #6777 (permalink)  
Vechi 10 mar 2012, 11:54:25
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Eee,gata,a fugit concediulLa muncaaaaLasa, bucura-te de ultimele zile ramase, astea sunt cele mai dulci

E bine, imi place!Ador sa dorm langa el,sa ma trezesc dimineata langa el Ma ajuta pe acasa la diverse treburi, e bine, imi place mult si abia asteptam perioada asta
Daa....stiu ca vine munca si asta este....ar trebui sa fie cele mai dulci...sa vad ce fac ca sa fie asa...glumesc si eu...nu am nici o problema ca incep munca...asta este cursul firesc al lucrurilor si imi place la munca

Eeee.....alta viata....parca vezi altfel lucrurile si treci altfel peste greutati in doi nu?.....asta era exact ceea ce-ti lipsea tie....in felul acesta....veti trece impreuna peste toate...asa de tare ma bucur ca ai si tu o bucurie pe langa atatea necazuri....
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]