View Single Post
  #6780 (permalink)  
Vechi 10 mar 2012, 12:04:39
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Stiu...la fel a fost si la mine...din momentul in care ne-am mutat singuri ...ne-am linistit si toate problemele care apareau altfel le priveam....si altfel le rezolvam....impreuna...avem mai multa forta........si totul pare mai frumos....
Nu cred ca inca te mai gandesti la soacra...eu am zis ca ai depasit momentul de cand ai avut discutia cu ea.....hai ma Dia...seriosss...nu te mai stresa atat din cauza asta....este greu si pentru ea la inceput...dar...vei vedea ca odata cu trecerea timpului....totul se va rezolva....si veti avea o relatie perfecta....sincer....cine sa nu te iubeasca pe tine?.....nu cred ca este vreo persoana.....asa ca stai linistita...
Inseamna ca e in mintea meada, cred ca e totusi normal sa reactioneze asa,nu stiu.imi dau seama ca si ei ii e greu cu schimbarea asta.Om vedea pe viitor cum decurge totul, deocamdata este bine
Si merci de compliment, nu cred ca sunt eu chiar asa de nota 10 dar nici rea nu sunt
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]