View Single Post
  #679 (permalink)  
Vechi 01 mai 2011, 10:50:54
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Monica17 Vezi mesajul
Aici nu am povestit.. Dar a fost super.
Ziua mea a fost una frumoasa.. Nu am dat petrecere sau mai stiu eu ce pentru ca nu-mi permite nici bugetul, dar nici spatiul...
Am fost la liceu unde doamna bodyguard nu a vrut sa ma lase sa intru pentru ca aveam fusta prea scurta (nu mi se vedea fundul, era rochita cea noua.. dar ma rog). Zicea sa ma duc acasa si i-am spus ca nu plec nicaieri, ba chiar i-am spus sa mergem impreuna la doamna directoare. Mi-a facut atatia nervi incat imi venea sa ii dau cu cutiile de bomboane in cap . Am fost la doamna directoare care a inceput sa rada si s-a rezolvat problema...
Apoi am ajuns in clasa unde colegii au ramas , exact asa cum planuisem . Mai ales tipul care m-a chinuit mult de tot, m-a jignit in ultimul hal in clasa a9-a si la inceputul clasei a 10-a. Acum s-a mai schimbat si el, ba chiar sta cu mine in banca destul de des. Bineinteles ca nu il am la suflet, dar il las in prostia lui. Cand m-a vazut era si a venit la mine, mi-a spus lma si m-a pupat .
Ceilalti erau si ei la fel de uimiti si imi aruncau priviri pe furis, cica eu nu observam ca se holbeaza la mine . A fost super! Asta imi doream, sa le demonstrez ca sunt de zeci de ori mai buna ca ei . Si cred ca am reusit..
Apoi am iesit cu prietena mea cea mai buna si cu prietenul ei.. a fost o seara super. Mereu ma simt bine cu ei ...
Am ajuns acasa si am primit vesti super bune, deci ziua mea a fost una cat se poate de reusita.
Salve sisule!!!
Ma bucur k te-ai simtit bine de ziua taInk se mai poarta sa duci bomboane la scoala??Fain nu stiam...credeam k e un obicei demodatTe pupic si iti doresc o duminik superba
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......