View Single Post
  #6819 (permalink)  
Vechi 22 sep 2013, 07:46:41
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buna dimineata!!!! Ieri am avut o zi plina de asta nici nu am dat pe aici.

De dimineata am fost la clinica si am dat analiza de singe la heliobacter, marti sau miercuri ma duc dupa analize. Dupa am fost cu sot la el la universitate, ca el a avut ceva treaba. Apoi m-am intilnit cu prietena mea si am fost si mi-am cumparat vopsea de par. Dupa am fost in parc si ne-am plimbat. Dupa am fost la Tirgul de Carte, mi-am cumparat 7 carti, niste romane, ceva din istorie pentru sotul meu si una de bucatarie. Seara am fost la teatru cu sotul meu, a fost atit de placut, a fost un spectacul excelent, merita de vazut. Am ajuns destul de tirziu acasa, am mincat, am baut medicamentele si repede am adormit ca eram obosita, si m-a cam deranjat stomacul noaptea. Trebuie sa dam grija si la orele si cantitatile in care maninc.

Sotul meu totusi pleaca saptamina care vine inapoi la lucru..imi va fi foarte greu fara el, se duce pe doua luni.
Azi vreau sa-mi vopsesc parul, mi-am gasit nuanta pe care o vreau, dar destul de greu...sa vedem ce va iesi.
Sotul meu azi se duce la tara, ca maine are de lucru acolo, de ajutat pe tata la facut vin; eu inca nu m-am hotarit ma duc cu el sau nu, vedem.....

Gata, toate noutatile vi le-am dat.
Neata, Cris!

Si eu am avut o zi plina ieri, astazi nu ma ridic din pat pana la 11

Pupici! o duminica frumoasa!
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui LOREDANA99:
CCristina D (22 sep 2013), marinuta (22 sep 2013), mutulica (22 sep 2013)