View Single Post
  #6823 (permalink)  
Vechi 30 dec 2012, 20:50:46
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Rina 90"s (etaj XV)

Buna seara,fetelor .Eu am fost prin oras si abia pe la 3 m-am apucat de treaba.Am facut inghetata si mamei mele un tort diplomat cu multe fructe.Am tocat vinetele... dar maine fac salata.
Restul le las pe maine ptr. ca nu am multe de facut

Citat:
Anterior postat de Happiness Vezi mesajul
Sa aveti un An Nou cu tot ce va doriti, sa fiti sanatoase, fericite si implinite alaturi de cei dragi! La multi ani!!!!
Bianca,iti multumim ptr. urari .Fie ca anul nou sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat v-ati gandit vreodata.La multi ani !!!

Citat:
Anterior postat de diadora Vezi mesajul
Buna, iubitele!
Bia, bine ai revenit acasa!
Eu sunt gata cu treaba. Am facut un tort dietetic, cu crema de lamaie, pe care l-am bagat la frigider. Am facut salata de boeuf si pasta de branza. Peste nu am cumparat si nici nu stiu daca sa mai iau.... Ar trebui?????
Buna seara,Dia .Se spune ca daca mananci peste in seara de Revelion o sa treci usor prin anul care vine... precum un peste .Din cauza asta toata lumea cumpara peste.Sau ptr. a manca ceva usor fara grasimi .Acum depinde de pofta fiecaruia ...nu este musai sa cumperi
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]