View Single Post
  #68273 (permalink)  
Vechi 05 mar 2017, 00:09:27
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de cosmodana Vezi mesajul
Curaj,draga mea!Esti tanara si ai timp sa le rezolvi pe toate.Concentreaza-te pe studii,termina-le cu bine.In acest moment e cel mai important lucru.Prietenul,daca nu e persoana portivita si nu e ceea ce-ti doresti,nu-ti fa griji.La un moment dat va aparea in viata ta cineva care sa te merite si care nu te va face nicio secunda sa crezi ca are vreo importanta felul in care arati.Parintii,da ,imbatranesc si vor avea nevoie de ajutorul tau,dar , deocamdata,sunt convinsa ca ei isi fac griji mai mari pentru tine si vor face mereu totul sa te vada fericita.Si...crede-ma pe cuvant,si la 45 de ani ,poti sa-ti pui aceleasi intrebari"unde au ajuns ei si unde sunt eu?".E in natura umana sa te uiti in jurul tau si sa te compari cu altii!Asta te ajuta sa te ambitionezi si sa lupti sa ajungi unde iti doresti!Succes!
Multumesc pentru mesajul tare frumos! M am mai calmat intre timp, am avut un moment de nici nu stiu cum sa i zic si simteam ca am sa explodez daca nu exteriorizez putin. Multumesc inca o data!
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga

Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui mad24:
cosmodana (05 mar 2017), rozica1965 (07 mar 2017)