View Single Post
  #6850 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 18:56:18
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

.....
No bravo, poate reusesti si tu sa racesti
Azi e mai ok , ninge slab deci s-a incalzit afara
Si in casa e mai bine
.....
Bravos pt sport.. nu stiu pe unde sunt aplaudacii , dar te aplaud eu tare tare .. se aude pan la tine??
Cartea e mai buna clar!
......
Mersi fain de cafa..
Sa ai o zi usoara ..si succes la sport..
....
Pai sper sa nu racesc ... ca tare nu-i momentul!
Vezi, v-a incalzit soarele banatean!

pt aplauze!!!
Abia astept sa ajung si in carte la capitolul cu love

Ms pt urari! Cu intarziere, dar si tie, macar o seara faina sa-ti doresc!

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
.....
bravooooo Anes.....uite ca eu te-am aplaudat, chiar daca cu intarziere, deh abia m-am intors din vacanta, nu am avut timp sa mai intru in casuta sa citesc, dar mai bine mai tarziu decat niciodata, nu? Felicitari si tine-o tot asa!.....si am citit despre cina pregatita de coplilasi...minunat
.....
pt aplauze si pt restul

Sa stii ca nu e chiar greu si nici prea tarziu sa inveti sa skiezi, dar e clar un sport costisitor si daca te prinde drogul, pai ... cum da prima zapada la munte, nici nu-ti mai trebe decat sa ajungi pe partie!

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ies acum dragele mele, merg sa-mi beau cafeluta, a venit si al meu, o bem amandoi si apoi nu mai am loc de el la laptop, eu trec pe bicicleta si el la laptop. Lasa sa se ingrase el
Bine ai re!!!!!!! si spor sa ai!!!!!!

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
......
Anes ma refeream la diferenta de varsta intre kinderii tai si fata mea...si cat de mult te ajuta la ani lor...mie una mi se pare normal ca fata sa maajute,dar la 13 ani cat are domnisorica ta,e ceva sa te astept cu masa pusa si cu asa bunatati...stiu ca ei nu se mai considera mici..(sper ca nu au citit )......
Ms Angi! Si chiar iti doresc sa nu te fi auzit

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
....
sa aveti un weekend minunat, ne auzim dupa
Drum buuuuuun!

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Am terminat 35 min cu Billy,acum ma duc sa fac spanac ptr sot,iar eu o sa pap carne de pui cu varzute de bruxelles,pun si usturoi sa aiba gust.
iacata aplauze si din paretea mea!

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

.....
facut si eu 25 min zumba
....
acum ma relaxez
va pup
Pt zumba!!!!
si relax placut!


Mai ce sportive ne-am facutara!!!!
Eu abia pe la 18 am ajuns acasa, mi-s rupta de oboseala si cand ma gandesc ca maine iar trebe sa ma trezesc, imi vine sa plang tare, tare! Si parca senzatie de greata am de oboseala! O sa fie ok dupa ce ajung, ca am multe de terminat, dar sa ma trezesc
Azi nu fac sport. NU POT!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui anes:
david (14 ian 2013), incognito (11 ian 2013), losefat (11 ian 2013), manumanuela (11 ian 2013)