View Single Post
  #6866 (permalink)  
Vechi 12 mar 2012, 23:32:17
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


a doua oara e mai ok turbo jam, cel putin la mine asa a fost. Prima oara a fost cumplit, sincronizarea era foarte proasta si nu-mi iesea niciun exercitiu
Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
M-am uitat acum pe site-ul beachbody si sunt o gramada de programe acolo!!!

Dupa slim in 6 ar urma Slim series si Slim series express. Apoi cica
Shaun T's Dance Party series,Rockin body si Turbo Jam(+Live, +Fat burning elite), mai e un 10-minute trainer cu Tony Horn(nu stiu cum il cheama exact, care face P90x), Brazil Butt Lift special pentru fund, apoi Chalean extreme, Insanity. P90x si Insanity:Asylum. Cred ca asta ar fi ordinea in care le-as face.

Mai sunt o groaza, astea sunt cele care mi-au sunat mie bine...
Da,sunt foarte multe programe la Beachbody dar cel mai atre mi se pare mie turbo.Tot ce tine de el
Sincronizarea mereue proasta la inceput.Eu nu ma sincronizam deloc, total zero la capitolul asta!Dar pe parcurs te obisnuiesti cu miscarile.Poti incepe cu TJ Learn and burn.Te invata fiecare miscare in parte.Sau daca e prea lent si prea usor incepi cu TJ 20 min workout.Si continui cu cardio party-urile care sunt superbe si solicitante si ard grasimea "vazand cu ochii"Eu de TJ si TF nu ma plictisesc desi le fac de ceva vreme
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]