View Single Post
  #6883 (permalink)  
Vechi 27 iul 2011, 13:04:23
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 35
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)

Citat:
Anterior postat de Andra D Vezi mesajul
vai, mie-mi plac f mult!
Tracy e asa mai de balet in sensul ca e intr-o camera, cu lumanarele.. si e o atmosfera asa cozy.. si e relaxant dupa ce faci cu ea, ah.. parca ai face pilates..sau yoga.. si de fiecare data cand nu am chef de exercitii, ma apuc de ea.. ca le face mai incet, relaxat.. si apoi imi vine chefu

Shaun e mai dinamic, muzica, vorbeste mereu.. si iti zice sa faci acolo.. dar e fun, e mult in pasi de dans, nici nu-ti dai seama ca faci miscare.. doar simti la un mom dat ca esti obosita... si transpirata

sunt diferiti, dar imi plac amandoi f mult eu sunt genul de persoana care s eplictiseste f repede.. dar de ei inc anu m-am plictisit poate si ca am mai multe videouri de la ei (tracy -2, shaun - 5) si le combin


e super tare ceea ce'mi zici u acolo...asa ma plic si eu..si am momente de ceva intens dinamic s curga apele pe mine si uneori de relaxare ...chair ma batut gandul de un yoga cevadar nu fac acasa ...imi tre curs separat...deci ar s adopt:Tracyla relaaaaax ca si asa stau mai pe intuneric k imi fac umbra in camera s nu se mai incalzeasca atat de taream si lumanarici rosiide la o chestie cu betisoare parfumate ...relaxante cikar fii super unde gasesc tracy?deci caut si tre s downloadez video sau gas asa pur si simplusa vedem....
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1666 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]