Subiect: Jurnal ancad26
View Single Post
  #69 (permalink)  
Vechi 04 mai 2011, 10:02:57
tea cris's Avatar
tea cris tea cris este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 44
Dieta: principii dieta Mihaela Bilic - adaptata
Date: 168cm, 69.3kg
Mesaje: 819
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 20 mesaje
Implicit Re: Jurnal ancad26

Citat:
Anterior postat de ancad26 Vezi mesajul
Buna seara ,


azi am facut iar sport si am trecut la nivle 12 la bici eliptica si am stat 35 min 515 cal .
nu e rau si azi dimimneata cantarul deja arata 112 . da stiam eu ca mancatul seara ne omoara .
trebuie sa im icaut ceva de papat dupa mancarea de amiaza sa im itina pana noaptea la 12 cand dorm .ca asa nu fac nimic . degeaba papa eu la 6 iaurt sau capsuni ca pana noaptea mor de foame. deci pana la concurs treb sa incerc altceva . oare ce??

In rest de dimineata ma papa puiept pui afumat cu rosii la amiaza o felie mare de tor de cioco ca a fost ziua unei colege si seara capsuni . cam atat. Grav cu tortul dar macar nu am papat de amiaa .
cum spunea Alina ca dai in strachini dar sa te incadrezi in calorii . asta este .
Seara asta am primit 3 trandafiri superbi albastri de la sotul

Mi-a spus ca ma sustine la concurs si nu doar pe mine ci si pe voi ! i-am aratat pozele cu voi , echipa noastra ! si cand ma vede la calc spune ce fac slabutele ?

tocmai i-am citit compunerea fetei lui Anes !

Da vrem nu vrem ii implicam si pe ei !

pupici noapte buna
Buna Anca,

E foarte important ca te sustine sotul in treaba asta, chiar foarte important!
Cum e cu concursul? A inceput deja sau urmeaza? Eu va tin pumnii oricum!
O zi frumoasa sa ai!
tea cris, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]