View Single Post
  #693 (permalink)  
Vechi 12 apr 2012, 13:55:31
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Buna, Chris!Eu sunt convinsa ca voi trece cu bine de data asta de Pasti SUnt increzatoare ca stiu sa spun stop cand trebuie si ca o sa ma mentin.Am de gand ca in ziua de Pasti sa nu depasesc 2000 de calorii, sunt multe stiu,dar sunt putine daca stai sa te gandesti cate preparate am eu si cat ar trebui s amananc din fiecare pt a ma incadra in nr.asta Duminica imi pica liber la sport deci ma bucur si de odihna dupa serviciu,iar de luni,desi tot sarbatoare e, reiau sportul,de urgenta!

La parinti am fost in weekend, de florii.Tare bine a fost...As mai fi ramas, dragii de ei, au incercat sa imi fac toate poftele, pacat ca eu ii tot refuzamAm stat de vorba destul de mult, am petrecut timp impreuna, acum o sa ii vad dupa Pasti, pe 19-20,cand voi fi libera
Pffff... 2000 de calorii e floare la ureche Nici nu vreau sa ma gandesc cate calorii am atins eu - probabil vreo 4000 pe zi
Dar gata! De azi sunt din nou pe baricade. S-a terminat si cozonacul - ultima ispita - Doamne ce pufos si bun a fost! De restul mancarii eram deja satula. Pur si simplu de dimineata am aruncat tot ce mai era ispititor la gunoi. N-am avut nici un regret.
Eu daca as fi muncit de Pasti cred ca era mult mai bine pentru mine Deci daca o sa am si eu sansa sa mai muncesc vreodata in viata asta o sa ma ofer sa muncesc de sarbatori
__________________
De vorba cu Mr. J