View Single Post
  #695 (permalink)  
Vechi 12 apr 2012, 14:23:49
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Fetele azi, desi nu e zi de cantar (ar trebui sa astept pana sambata) mi-am facut curaj sa masor pagubele . Rezultatul: 66 de kg , un plus de 1.2 kg Porcusorul isi va primi pedeapsa prin modificarea tickerulul de data asta spre stanga (prima data si sper ca si ultima).
Acuma am o intrebare pentru voi cele cu experienta. Daca reduc numarul de calorii sub 1000 doar doua sau trei zile maxim ca sa scap de excesul asta, credeti ca o sa imi obisnuiesc metabolismul asa? Stiti ca nu sunt de acord cu reducerea drastica a caloriilor si ca sunt pentru o dieta super echilibrata - cred ca am spus asta de suficient de multe ori ca sa stiti ca exact asa gandesc. Sau credeti ca daca raman la numarul meu de calorii anterior o sa se duca repede acest surplus avand in vedere ca festinul meu nu a durat "decat" 4 zile? Nu prea stiu ce sa fac ca sa nu fac vreo boacana si sa imi stric toata treaba. Oricum, azi cred ca o sa fiu sub 1000 de calorii ca asa am inceput si nu o sa ma imbuib la cina doar ca sa trec de 1200.
Astept parerile voastre si eventual daca v-ati confruntat cu plusuri la cantar in timpul dietei hipo ce ati facut si care au fost solutiile salvatoare sau chiar greselile ca sa invat din ele
__________________
De vorba cu Mr. J