View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 19 iun 2010, 16:08:38
Carolina's Avatar
Carolina Carolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iun 2010
Locaţie: Madrid, Spania
Vârsta: 49
Dieta: South Beach si Zumba
Date: 163cm, 77kg
Mesaje: 811
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Carolina "Inapoi in viitor"

In sfarsit un pic de timp si ptr mine .


Buna fetele. Multumesc de vizita si de sfaturi. Inca nu stiu ce sa fac si trece timpul, uite ca au mai trecut 4 zile de cand ma tot apuc de slabit , acush se termina si luna asta si eu tot la kg alea raman. Ma tenteaza o dieta personalizata, dar sincer va spun ca mi-e ca o sa-mi scape fraiele din mana daca nu e ceva clar ca South Beach sau Scarsdale. In acelasi timp, astea 2 diete, ma sperie un pic tocmai ptr ca trebuie sa mananc dupa lista. Sunt sucita rau ce sa mai !
Scarsdale mi se pare prea stricta, iar South Beach nu ma convinge ptr ca din cate am citit nu am voie fructe si cat am asteptat vara cu minunatiile ei colorate si pline de vitamine!


Ce parere aveti daca incerc 2 saptamani personalizata, sa-mi calculez necesarul de calorii si apoi sa imi stabilesc un prag pe care sa nu-l depasesc (asta-i alta problema, dar trebuie sa scap eu de ea ). Ma intrebati ce sport vreau sa fac. Aerobic la sala 2/saptam. si eventual 2 seri sa ies la alergat. Slabuta, e super sportul ala , mersic ptr link, daca mi-ar da si un buton s-apas pe el si sa-mi vina cheful, ar fi super!
Mi'e rusine sa o zic, dar probabil tot de luni o sa incep Am o sala chiar peste drum si de cate ori trec pe langa ea si vad lume iesind sau aud muzica dinauntru ma apuca asa o remuscare , da-mi trece repede Poate gasesc pe unul sa ma impinga inauntru si sa nu ma lase sa ies pana nu promit ca imi fac abonament si-l si respect