Subiect: Leg Magic
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 07 sep 2009, 09:28:12
Lori's Avatar
Lori Lori este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 31 aug 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Date: 165cm, 77kg
Mesaje: 89
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Leg Magic

Salut "fetili" !
ras_cristalin, poti te rog, sa ma ajuti cu o informatie? din cate ai vazut tu la leg magic... topeste aripioarele? mentionez ca eu de felul meu sunt cu "aripioare", daca pot sa le spun asa, adica cu fundul mare si pulpele groase... de altfel, imi aduc aminte, la 70 de kg (mai in tineretile mele ), nu aveam pic de burta, 60 cm in talie, 90 cm in bust si 97 de cm pe solduri... de cand m-am ingrasat, disproportia a devenit si mai mare . Desigur ca tin cura si nu mai mananc grasimi, fac miscare (pilates pt picioare si fund, in mod special, bicicleta eliptica, mers pe jos, tae bo, etc...). Dar as vrea sa-mi iau leg magic pentru problema asta a mea... toate kilogramele mele se pun direct pe fund si pe pulpe si e destul de neplacut de la un anumit nivel. So... ce crezi? mi l-ai recomanda??? as avea vreo sansa sa reduc centimetrii in plus si celulita din zonele astea? Iti multumesc anticipat!!!
Succes!
Lori, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1232 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 716 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat