View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 07 apr 2011, 10:23:38
Mikky's Avatar
Mikky Mikky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: curtea de arges, Romania
Vârsta: 37
Dieta: inca in cautare
Date: 177cm, 79kg
Mesaje: 115
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Eu si aberatiile mele... Mikky

Citat:
Anterior postat de julya Vezi mesajul
Si mie imi plac extremitatile....dak e sa fie ceva,sa fie din plin,dak nu,mai bn deloc.App, cat ai dat pe dvd cu Florentina?Eu ma uitam la emisiunile ei si imi placeau.
Pai am dat cam 25 ron cu tot cu transport dar acum 2 ani doar ca l-am lasat sa se umple de praf pana acum..dar sincera sa fiu nu as mai plati pt ceva ce pot sa fac si eu adica sunt exercitii cunoscute..nu e nimic nou in programul ei..sunt aceleasi exercitii pt abdomen pe care le gasesti mai prin toate filmuletele de pe youtube..dar e bine ca sunt combinate intr-un program de 25 de minute cu incalzire si relaxare la sfarsit..e ca si cum nu ai face sport singura..si eu ma uitam la emisiunile ei..si stii ce faceam mancam alune si ma uitam la ea cu burta in sus..oboseam doar privind-o imi spuneam ca daca tot le face ea de ce sa mai fac si eu ..
__________________
Fortis imaginatio generat casum

”Când o mare personalitate pare adâncită în gânduri e foarte posibil să se gândeasca la mâncare”
Aici aberez eu zilnic
Mikky, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.