View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 28 aug 2011, 10:25:11
RedOnion's Avatar
RedOnion RedOnion este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andra - sunt sigura ca pot

Bravo pt meniu, suna tare bine ales. Acuma nu trebuie sa renunti asa drastic la toate, am vazut ca dintr-o data ai renuntat si la zahar, si la ulei, si la fructe dulci... Nu zic ca e rau, dar eu cred ca te obisnuiesti mai usor daca renunti la ele progresiv, intr-o saptamana la una, intr-o saptamana la alta. Plus ca eu la fructe nu recomand nimanui sa renunte complet, nici macar la cele mai dulci putin. La urma urmei, zaharul din ele e sanatos, nu se depune la fel ca cel rafinat pentru ca implica mai multe procese de digestie din partea organismului, si iti taie pofta de dulciuri mai grele. Pentru ca iti mai vine si pofta aia, si nu are rost sa te chinui cand poti apela la fructe, parerea mea Cum acum e plin de fructe, eu cred ca ajunge daca le diversifici, intr-o zi prune, intr-o zi nectarina, intr-o zi para, intr-o zi struguri, si tot asa.

Mult succes
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg