View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 31 aug 2011, 19:41:49
RedOnion's Avatar
RedOnion RedOnion este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Wow, de unde a aparut atata motivare? S-a mutat toata la tine acasa?
Acuma pe bune, imi place mult cum scrii, si te urmaresc de la deschiderea jurnalului, am citit pana si raspunsurile date altor fete. Ai har motivational, te stii la chestii de gen

Acuma, ca sa keep track of the results mai bine, fa-ti poze regulat, gen o data pe saptamana, sa ai o amintire si o trecere in revista vizibila a lucrurilor. Si pe forum se consemneaza, si poti vedea in bara de "evolutie" schimbarile pe care le-ai inregistrat, dar altceva inseamna sa le si vezi Plus ca e motivant, observi mai bine schimbarile care exista fata de inceput, si ceea ce iti doresti in continuare

O singura observatie am: daca nu cumva vrei sa dezvolti muschi de performanta, acorda-le o macar o zi-doua pe sapt de pauza, spre a se relaxa, spre a se forma si toate alea S-a mai scris despre asta si poate motivele le stii chiar si singura. Plus ca nu trebuie sa devii atat de axata pe sport, risti s-o dai in extreme. Ai grija de tine
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg