Subiect: Off-topic sport
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 27 ian 2012, 20:08:54
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Cat de mult conteaza pentru tine cate flotari poti face?

cine merge 4 5 ore pe zi.. aa eu .. haha merg( ma misc) 8 ore.. (la servici.) si am o foame nebuna.. incat ma ia cu ameteli sigur e consumul de calorii
. eu cu serviciul meu.. sincera sa fiu.. mereu am slabit cand am muncit.. mai mult decat sala.. ar fi intersant sa facem un topic.. ce ne slabeste ca miscare..
recunosc ca ma cantaresc des.. aproape zilnic.. pt ca desi se zice ca face rau la psihic. eu vreau sa obs, ce ma ingrasa ce ma slabeste.
dupa o zi lunga de servici( nu lucrez mereu o zi lunga)
mai scad la kg..
da pt mine e imp sa am mai putine kg, mai putini cm..
la cm scad cand is flamanda haha.
deci is de acord sa facem sport mult mai mult decat 30 min.. prefer mai putin intens si mai mult timp.. decat sa fac ceva f greu.. ma ia cu palpitatii.hahah
e imp sa facem miscare.. oricare ar fi..fiecare cu rezistenta lui.. eu as putea sa fac eleptica si o ora.. dar nu alergare.. aia max 30 min.. poate nu am rezistenta.
nu ma risc sa fac flotari.. am nevoie de inchieturi pt burgeri.. haha, anul trecut mi-am luxat tendoanele la mana dreapta.. si am facut hamburgeri cu mana umflata.. muream de durere.. si apoi am stat 6 sapt cu proteza din aia.. muncind asa.
eh pot sa ma lauud cu asta?
pana la urma cate fete ai convins sa faca flotari?
e ciudat cum sotia ta nu e sportiva. de obicei sotii se aseamana..
da, mi-as dori sa fac mai mult sport.. daca nu as fi asa obosita de la servici..
dar o sa fac.. ce sport nu stiu.. vad eu..
am la sala un feld e chestie.. ma tin cu antebratele.. si imi pot ridica picioarele ../genunchii la piept. alea is bune? desi ma dor bratele haha.am eu oasele mici
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat