View Single Post
  #70 (permalink)  
Vechi 15 apr 2010, 15:26:20
kore's Avatar
kore kore este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Mierea si scortisoara te ajuta sa slabesti!

nu stiu cat de buna e mierea cu scortisoara in curele de slabire...dar stiu ca functioneaza f bine impotriva acneei
am o prietena care suferea de acnee...era terminata psihic...si nu i-a dat de cap nici macar cu produse cosmetice naturiste sau cosmetice scumpe gen vichy
oricum...ideea e ca tipa a aflat de masca asta cu miere si scortisoara pe care trebuie sa o tii pe fata cat mai mult timp (ea dormea cu masca pe fata) si am vazut cu ochii mei cum a functionat. Dupa aprox o sapt fata ei era mult mai curata....acuma sa nu va inchipuiti ca a vindecat-o de acnee dar nu se mai vedea atat de urat...si nu mai "inflorea" atat de tare
am incercat si eu sa o folosesc, dar m-a tinut doar o noapte...dimineata fata mea era clar mai curata si mai fina dar petele de pe fata de perna nici acum nu le-am scos... tratamentul functioneaza dar trebuie sa ma invat sa dorm mai ordonat si dupa o sa il incerc iar
__________________
Jurnalul meu: Vreau si pot !
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat