View Single Post
  #70 (permalink)  
Vechi 20 mai 2010, 20:33:17
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

Alina, pai sunt norocoasa..locuiesc la doi pasi de faleza la Pacific. Dimineata la ora 6 faleza e plina de oameni care alearga. E placut si ma impulsioneaza si pe mine sa alerg. Spre exemplu, imi dau duhul alergand si simt ca trebuie sa ma opresc..apoi, mai vad cate un tip sau tipa alergand din fata mea, sprinteni nevoie mareee si-mi zic:"las' ca ma opresc dupa ce trec de ala/aia, ca s anu ma fac de ras" si tot asa..ehhh la un moment dat ma opresc ca nu mai pot respira. Dar eu am alergat multi ani la rand, alergam o ora fara probleme..nu alergat rapid..dar alergare. Acum mi-am pierdut antrenamentul de 2 ani de cand m-am ingrasat nu am mai alergat decat rar..Singurul lucru care il faceam" merg sambata la zumba!!

In fine, acum alerg asa fara oprire cam 25 de minute..chinuit uneori 30...in rest merg.."power walk".

Ahh si azi nu m-am urcat pe cantar. Am sa ma cantaresc si eu LUNEA.. odata cu tine!!

La restaurant plec intr-o ora..trebuie sa fiu foarte atenta ce comand. Am sa incerc sa am grija..
Merci de sfaturi. Te pupic
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].