View Single Post
  #7003 (permalink)  
Vechi 22 mar 2013, 23:52:58
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Eu zic ca l-am salvat.Si daca nu l-am salvat, de ce nu ma lasa sa completez pe ziua de azi?

Merci Sa vedem daca luni vad o diferenta la cantar.Ca azi dimineata imi venea sa dau cu el de pamant
Pana la urma am mancat o salata compusa din: o mana salata verde, o rosie cam de 100gr, cam 150 gr castravete cu tot cu coaja, o ceapa mica, si 100gr masline cu samburi (cantarite).Si am pus zeama de la o jumatate de lamaie mica + putin otet si un praf de sare.N-am mai pus ulei ca am zis ca sunt si asa destul de calorice maslinele.
Acum ma gandesc daca sa mananc 2 patratele de cioco sau nu?!
nu am idee de ce nu t elasa,dar daca l-ai salvat e simplu de completat..du-te la meniurile tale si vezi daca pe data de 22 ai salvat meniul.
cioco e cam tarziu sa papi,e posibil sa nu mai poti dormi asa bine,cacaoa e excitant
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat