View Single Post
  #7018 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 18:49:56
michellabfirst's Avatar
michellabfirst michellabfirst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 47
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Floricelai inceput numaratoarea inversa
ce buuuuna reteta ta..de cand nu am mai mancat ardei umplut..mie la drept vorbind imi e pofta de sarmalute in foi de vita,ca nu stiu sa facma gandeam sa cumpar carne,ciuperci,si sa-i dau mamei sa-mi faca...sa-i zic sa puna si o mana de linte in loc de orez..credeti ca ar merge
Fetele,eu am mancat asa de bine,m-am cam lacomit la carnita,da a fost atat de buna si imi era pofta d emuult timp..
meniul de azi:
o bucata de 65 gr de turta integrala cu fructe goji si merisoare+un iaurt 0.1%
gustare-un shake de lapte 1.5% cu o mana de zmeura si ceva stevia
pranz-friptura de iepure(putin ulei,mai mult fript si pe urma am pus si vin rosu) cu mix de legume conforme ,o salatica de castravete cu suc de lamaie+un pahar de vin rosu
gustare-alt shake
cina-salata de rosii si castr.cu o bucata telemea maturata de capra
revin deseara cu meniul final si pozele.
Va pup cu drag,o seara frumoasa!
Sunt f simplu de facut sarmalute, incearca si ai sa vezi.Eu cred ca ar merge linte, n-are de ce sa nu mearga.Dar daca vrei poti sa faci si fara pt ca se leaga de la ou.Dar tu poti sa incerci cu linte sa vezi ce iese.
F bun pare meniul tau de azi, carnita de iepure trebuie sa fi fost delicioasa.
De care telemea de capra cumperi?
Eu am avut o noapte f proasta.Nu am putut dormi deloc bine.
Am mancat aseara acea salata si pe la 00:30 m-am pus in pat dar pace sa pot adormi.Simteam ca sunt plina, ca-mi vine sa vars.Naspa tare. Era 02:30 si eu nu dormeam.
La 5 m-am trezit si la munca.Am ajuns acasa pe la 12 si la 12:30 m-am bagat in pat si m-am trezit la ora 15.
De mancat pana acum am mancat o mana de ameste de alune de padure si nuci caju.Sa zic vreo 30gr.Asta la 11.Si lz ora 17 o portocala.Bataie de joc!!
In seara asta am programat o friptura de vita.Dar ma uit ca, cam are firisoare de grasime prin ea.Nu stiu daca sa mananc asta sau piept de pui.A luat sotul pt mine si n-a stiu el ce sa ia.E buna dar are firisoare de grasime.Vad eu.
Si mai bag si o salata verde cu castraveti si rosii si gata pe seara asta.
Va urmaresc din umbra
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui michellabfirst:
VentoFreddo (23 mar 2013)