View Single Post
  #7060 (permalink)  
Vechi 25 mar 2013, 21:10:08
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Ma,Andrut,eu oricum nu incerc sa micsorez nimic,nici carbo nici grasimi,ca sunt din alea bune..carbo sunt complecsi pe cat posibil si sunt necesari,pt ca sunt combustibilul creierului si organismului in general..si in general sunt mai jos decat grasimile,asta imi e de ajuns..
Q,sunt de acord cu tine,noi aici mereu am zis sa experimentam pe propria piele,la unii merg anumite lucruri,la altii nu..eu mereu zic,mie imi merge dieta si cu painici,uleiuri extravirgine,si cioco,de vin nu mai zic ca nu-mi lipseste un pahar la pranz..deci toate cu masura..Am avut o perioada cand luam o lingurita de miere pe stomacul gol,am slabit,media de juma kil pe sapt,poate daca limitam chiar tot slabeam mai mult,dar eu una nu vreau..interesul meu e sa slabesc sanatos,lent,e mai bine pt organism,pt piele,pt metabolism..

Andruta,am vazut pozele cu Ame,habar nu aveam ca ai albumul ala cu slabuteleSunteti 2 frumoase,si chiar slabute.
Sper sa fac candva parte si eu din albumul tau
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
andra_aly (25 mar 2013), manumanuela (26 mar 2013), Peps (25 mar 2013), VAmedeea (25 mar 2013)