View Single Post
  #7091 (permalink)  
Vechi 07 aug 2012, 22:56:54
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnal nicoleta 100

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


aacum depinde si de tine,daca o mai poti tine cu protine inca 3 zile,ai atins minimul de 7 zile,nu ar fi o problema daca incepi la PL de maine.eu incerc sa duc pana la 10 zile,desi uneori mai poftesc la o leguma,mai ales ca eu gatesc pt ai mei de toateoricum ar fi de data asta sunt hotarata sa nu mai renunt pana la Craciun..apoi mai vedem ce si cum va mai fi..
sa vad ce mai arata maine domnul cantar! ma dezvatasem de a ma cantari zilnic,vad ca iar incep!doar acum in faza de atac ,apoi promit sa ma cumintesc si sa ma cantaresc doar luni dimineata ,in fiecare saptamana!
deoarece nu sunt aprovizionata de PL,tin si maine PP,apoi imi anunt soacra sa imi aduca rosii,castraveti si alte legume permise pe care le are in gradina!
multa bafta!de data asta nu renuntam!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]