View Single Post
  #7117 (permalink)  
Vechi 06 sep 2012, 08:26:20
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Buna, draga mea!
Pentru cat timp pleaca ai tai ? O sa stai singurica-singurica?
Oricum, iti vom tine noi de urat
Cat despre sport, poti face de 3 ori in weekend ( vineri, sambata , duminica ) si inca o data in cursul saptamanii si gataa! Spun in weekend fiindca atunci ai programul putin mai lejer fiindca esti acasa si nu la scoala...Iar vinerea nu trebuie sa te pregatesti imediat cu temele pentru urmatoarea zi.
Si mie imi e tare frica sa nu abandonez programul de sport Dar trebuie sa ne descurcam noi cumva!
nu stiu pentru cat timp .. depinde ce gasesc acolo .. poate sa fie si o luna-2-3 .. un an-2 .. oricat daa singura am mai incercat sa vorbesc cu cateva fete pe care le cunosc si sunt de la tara dar au deja totul stabilit prin alte parti si nu prea as vrea sa iau necunoscuti in casa pt ca nu stii ce fel de persoane sunt si na in ziua de azi .. se pot intampla multe !
eu din contra, cand o sa fie scoala sigur ma voi tine ! nu stiu de ce .. acum daca sunt intr`o lene totala la fel sunt si cu sportul atunci daca am activitate, nu imi e greu sa ma dansuiesc si 30 de min pe aici .. tot asa m`am gandit si eu, in weekend bine ca o sa depinda si de orarul pe care il am daca marti sa zicem nu prea o sa fie o zi incarcata, nu o sa am de invatat pt miercuri desigur ca voi face
aah si in plus cand incepe scoala o sa ma duc pe jos cat mai este cald afara ca nu mai suport autobuzul si se mai adauga 20 min dus+ 20 intors de mers pe jos
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].