View Single Post
  #7143 (permalink)  
Vechi 15 ian 2013, 09:56:20
nanei's Avatar
nanei nanei este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 46
Dieta: 1200-1250cal pe zi
Date: 170cm, 72.3kg
Mesaje: 606
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 159 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna seara dragelor .Am fost la gineco azi ,am inceput tratament pentru rana ,timp de 10 zile dupa care din nu la control.Am alta problema ,vineri noapte am ajuns la urgenta cu dureri mari in piept si nu puteam respira ,pna a ajunge la spital am zis ca mor in masina ,nu am nimic la inima ,analizele bune doar calciul scazut foarte putin ,perfuzii ,oxigen si multe pastile,mi-a fost rau si sambata ,dupa ce am sarbatorit ,iar cand toata lumea dormea ,eu nu mai puteam credeam ca o sa ajung din nou la spital si azi de dimi m-am simtit la fel ,acum sunt bine.am facut atac de panica ,varianta doctoritei (are dreptate cu siguranta ,va dati voi seama de ce am ajuns,asa ).Am gasit un pshiolog ,sun maine pentru programare ca nu se mai poate.Va pup dulce fetele.PS am slabit 1,6 kilo si cate 2cm in talie coapsa si burta colac ,iar sold si bust cate 3,sunt foarte bucuroasa ,imi trece si menstruatia si m-am desumflat complet
draguta ai grija su du-te la doctor.eu stiu ce inseamna sa ai atucuri de panica repetate.eu eram in depresie cand am pierdut sarcina si exact asa simteam si eu ca nu am aer si ca o sa mor sufocata.toata ziua eram la urgente cu calciu pe vena.eu simteam ca mor si lumea imis puen aca nu am nimik.in final mi-am revenit si exact cand am iesit din depresie nu am mai avut nici acele atacuri
nanei, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1677 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1160 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 903 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui nanei:
claudia22 (15 ian 2013), david (15 ian 2013), incognito (15 ian 2013), VentoFreddo (15 ian 2013)