View Single Post
  #72136 (permalink)  
Vechi 24 aug 2020, 09:22:46
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de orhidee Vezi mesajul
Corina, Rozi, Lidiuta...
Azi este a 16-a zi de cand am dureri... rezultatul la RMN este gata abia peste o saptamana... stau tot la pat, iar cand nu mai suport patul stau in scaunul cu rotile... Macar asa pot ajunge in living, unde am si biroul sa mai pot lucra pentru serviciu...
Ce s-a intamplat? Nimic, as zice... Pur si simplu intr-o dimineata nu am mai putut sa ma dau jos din pat fara sa urlu de durere... durere pe piciorul stang... Probabil e ceva la coloana... pana acum nu am mai avut asemenea probleme... exista un inceput pentru toate...
Cand voi avea diagnosticul, probabil voi avea nevoie de ceva recuperare... fizioterapie... kinetoterapie... voi vedea... Pana atunci... antiinflamatoare si analgezice... si multa rabdare...
off imi pare tare rau de ce ti se intampla, sanatate, rabdare, sper ca rezultatul rmn-ului sa fie unul mai bun decat ce a fost la mine cand tot asa nemaiputand sa merg si dureri si noaptea stand rezultatiul a fost hernie de disc dar am facut elongatii, fizio si kineto si am trecut de cutit. sanatate multa si doamne ajuta in vesti bune!
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui adinico:
lidiuta (24 aug 2020), orhidee (24 aug 2020)