View Single Post
  #7246 (permalink)  
Vechi 16 ian 2013, 12:48:38
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

...ziua buna...
Vidia, La multi ani lui David,sa cresca mare si sa fie sanatos,sanatate multa iti doresc si tie si o sa vezi ca toate trec si o sa te faci bine...

Emy da Doppler ii zice..ECOCARDIOGRAFIA DOPLER... iti analizeaza in amanuntit inima si arterele...mamei asa i-a descoperit blocaj de ramura stanga a inimi...nu doare e 2 in una,ecografie si iti mai pune si chestile acelea pe tine...plus ca te intoarce pe toate partile...

Floricico in sfarsit in tarisoara ta...ce fericita o sa fie bunica ta cand te-o vedea...

Anes o sa-ti trimit adresa de mess...sanatate multa ...

Ema azi merg si eu la coafor,ma tund...

Ina nu te-ai ingrasat de sarbatori?

Rozi am vazut ca ieri ai fost prezenta...

Ralu cum merge munca?

Da Fulgule nici ieri nu am reusit sa vorbim...astept vesti de la RMN...

Manu aseara am pedalat 50 minute...vad ca acul cantarului se incapataneze sa arate mai putin...

Lacra eu cumpar ciupercile cu 10 lei/kg...

Roxy spor la treaba...

Ella oare de ce nu mai intri in casuta?

Oana platim asigurarea medicala si cand mergem la medici ne usuca de bani...iti dai seama daca si la cei mici se plateste...sanatate la toti...Andrei e mai bine?

Coco azi unde mergi in practica de la facultate?Zici ca esti vegetariana?!

Fetele eu inca nu am inceput sa citesc cartea ce ma asteapta pe noptiera,in schimb am gasit ieri dupa masa un film pe nett,Dantela (are 3 parti,prima parte 2 ore si 15 minute)..e din *84,nu stiu cum de nu l-am vazut pana acum...cred ca nu am fost niciodata tentata din cauza ca e prea lung...

Kamy,cred ca ar trebui sa intrebi un medic daca pe perioda ciclului poti sa iei tratamentul pt.subtiera sangelui...si sa nu uiti sub nici o forma sa nu bei ceai de musetel pe perioada ciclului...

Miha pe tine nu te-am mai auzit vaitandu-te de sanatate...esti bine?

Aly unde a disparut?

Andra mai da si tu cate un semn..la fel si Iulia

Cristina zici ca nu ti-au priit ciupercile...

Mariana sa sti ca poti manca salata de vinete si pe feli de ridiche alba sau ardei rosu ,feli de gulie,depinde ce combinatie de gust iti place...eu acum iarna nu-mi plac rosile,miros a chimicale..

Sepika azi cum esti?

Claudia ce-a zis ginecologul?

Fely mai treci si pe la noi prin casuta...

Crina ,doamne ce de sport mai faci...

Sunt ferm convinsa ca pe cineva am uitat...va pupacesc si va doresc o zi linistita in continuare...
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund
Răspuns cu citat
Urmatorii 10 membri au apreciat mesajul lui angela av:
andra_aly (16 ian 2013), coco23 (16 ian 2013), david (16 ian 2013), floricica0vesela (16 ian 2013), incognito (16 ian 2013), Kamyy (16 ian 2013), losefat (16 ian 2013), manumanuela (16 ian 2013), mariana34 (16 ian 2013), sherpika (16 ian 2013)