View Single Post
  #73 (permalink)  
Vechi 11 apr 2012, 11:43:53
cesi's Avatar
cesi cesi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 53
Date: 163cm, 56.9kg
Mesaje: 359
Aprecieri acordate: 19
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
neata ............nu cred ca sunt accentele pe toate tastaturile sau dc da sunt ascunse pe undeva
Stau in vestul Fr ,St Nazaire,cred ca sunt 60 km de la Nantes...........e ffff frumos ,e un oras cu deschidere la Oc.Atlantic ,mai exact locul unde se varsa Loire in ocean..........am vizitat si eu un pic Parisul in dec 2011(mai mult din masina ca printesele mele nu aveau rabdare)si pot spune ca mi-a placut enorm de multe asa de frumos totul si pastreaza atat de multa istorie,cladirile cu arhitecturile lor te cuceresc pe loc..........la noi e un orasa care s-a dezvoltat in ultimi ani,cladiri vechii sunt mai putine...........
poate mai vii odata in vizita .......o zi frumoasa iti doresc
Buna Niculina! Ce mai faci?
Ce fericita esti ca stai la tarm de ocean si in FR decat in Ro. Si eu stau la tarm de de mare, dar nu e ca acolo. Cred ca stii cam cum arata tarmul Marii Negre plin de alge si de alte chestii in plin sezon. Esti o norocoasa, iar fetitele tale sunt niste fericite ca au sansa sa creasca acolo unde vor fi apreciate cu adevarat si nu primeaza spaga. Bravo voua ca parinti ca ati avut curajul sa plecati la timp. Eu nu am avut si acum regret enorm