View Single Post
  #7328 (permalink)  
Vechi 17 ian 2013, 14:14:50
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Am trecut prin casuta sa vad cine s-a mai trezit si ce a mai facut...
Emy zici ca aseara ai facit-o lata......eu nu am tinut ziua de fructe cu voi si nici nu o sa o tin prea curand,nu vreau ca seara sa patesc ca tine...
Vidia deabea astept vesti de la doctorul tau...sper sa nu fie nimic la inima...
Mariana asa sunt unele cumnate...las ca pt. asta au gura sa vorbeasca...tu nu le baga in seama...ieri eram in masina si o asteptam pe fata sa vina de la farmacie...trece o tipa cu fusta mini si pe niste botine deabea se tinea pe ele,trece pe langa doua babute,astea se uita lung si incep sa comenteze,se opresc si intorc capul dupa tipa tot comentand...cand a venit fata m-a gasit razand de una singura(babutele tot comentau,uitasera unde plecasera,mai radeu)..i-am povestit la fata faza si i-am zis ca au uitat ca si ele au fost tinere...
...maine fac ciorbita de salata verde cu loboda si spanac..sunt solari intr-o loc.apropiata,am comandat pe maine 10 salate,loboda si spanac am in congelator...

Papa meu pana acum..
o cana suc de morcov la prima ora..2 lingurite pasta ton pe un sfert felie paine si ardei kapia rosu...la mine 2 oua ,90gr.branzica vaca, cateva feli ardei kapia gras desarata ,o cafea o jumate litru ceai goji si 2 cani apa...inca nu stiu ce manac acasa...am vrut sa iau ieri ridiche alba dar la bila nu avea..si am uitat...
... azi m-a intrebat o colega ,ce am slabit asa mult..alta raspunde ;iubeste,e indragostita...ha! ha!ha!...normal ca iubesc si sunt indragostita...eu sunt inplinita la ani mei,ea e doar cu cativa ani mai mica ca mine si e tot in cautarea marii iubiri ,sunt rea ,nu?... si nu am slabit...doar nu mai sunt pufoasa...doar sunt amanta lui Billy..
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui angela av:
floricica0vesela (17 ian 2013), incognito (19 ian 2013), lacra81 (17 ian 2013), manumanuela (17 ian 2013), mariana34 (17 ian 2013), myha (17 ian 2013), rainbow (17 ian 2013), VentoFreddo (17 ian 2013)