View Single Post
  #735 (permalink)  
Vechi 22 sep 2010, 19:18:39
Florea Andreea's Avatar
Florea Andreea Florea Andreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 iul 2010
Locaţie: Cugir/Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 174cm, 66kg
Mesaje: 897
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
da,chiar e trist multa munca trebuie.muuuultaaa!!!
vaaiii...eu acum realizez ca nici azi nu am baut nici strop de ceai.dar merg astaseara cu iubitul si beau unul sau 2?
by the way....sunt pe aici prin camera,ma pregatesc.te urmaresc pana cand plec,te anunt cand ies imi pare rau ca nu prea am vb azi.si acum am un chef de taina

p.s: da,nici eu nu cred ca am atins 1000 cde calorii dar a fost satioasa,rausi daca simt ca nu mai pot manca,nu mai mananc,chit ca ating 1000 de calorii.
ah,am baut si o cafea de cereale azidimineata.vezi,chiar sunt zapacita azi
Acum pun tara la cale cu mama...facem liste cu ce imi trebuie sa iau cu mine...ca ne-am hotarat ca raman de vineri...
Eu incerc sa ma limitez si la lichide...ca beam peste 3 litri de lichide zilnic...si acum ca nu mai fac atata miscare nu mai transpir mult....deci incerc sa ma limitez la aproximativ 2 litri si jumatate pe zi...e destul, zic eu.
Mi-am adus aminte ca anul trecut cand ieseam in oras beam ceai...imi place sortimentul de pina colada, ca are si cocos in el....si era 5 lei bucata! Ma omora la buzunar
__________________
Jurnal Flower-drumul catre blugi largi
Ask not for a lighter burden, but broader shoulders.