View Single Post
  #74 (permalink)  
Vechi 02 iul 2011, 22:42:41
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs - Slabesc cu Montignac- iulie

sport: 400 de abdomene total: laterale cu apropiere de genunchi pe ambele parti, normale cu apropiere de genunchi si normale, miscari intentionat alerte cu bebe pe afara, urcat si coborat scari in mod alert si alergat in pas lejer 20 min

apa: peste 2 l

meniul
ora 9.00 - G1- apa+8g colon help

ora 11.00-P- omleta din 2 oua, o rosie,o leg mica de ceapa verde, 100 g cas de oaie la sare, sare, ulei + o cafea cu indulcitor 300 ml

ora 14.30-250g fasole pastai cu usturoi, bulion conform fara zahar, ceapa, sare si ulei+ 100 g budinca de vaci din braqnza de vaci, ou, fructoza, lapte prins, aroma de lamaie, coaja de portocala,+100 ml bere

ora 18.00 - ultimele fasole pastai cu usturoi si ultima portie de budinca de vaci...maine tre sa gatesc iarasi..off5
si aici e baiul 50g de coliva...nu am mai rezistat..desi cred ca ar fi fost in regula ca si masa glucidica daca ar fi avut in loc de zahar fructoza si nu as fi luat-o dupa cina de mai sus si acu imi veni o idee cand am sa procur toate cele necesare am sa fac si coliva conforma cu arpacas ca si masa glucidica..ca sa imi treaca poftele de ea

iar de la ora 18 pana acum numai pe drumuri am fost si fff agitata cu treburi de abia acum am intrat in casa direct la laptop sa scriu meniul...cred totusi ca nu a avut nici un efect coliva aia tinanad cont ca a fost in cant mica, nu am mai apucat sa pap de la 18 pana acum si am mai fost si bagata in priza...dar taxati-ma ca o merit cu varf si indesat...sa ma invat minte
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]