View Single Post
  #741 (permalink)  
Vechi 31 dec 2010, 12:50:31
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit choco

Aam vazut ca discutati despre profile la liceu ...pot sa imi bag si eu codita ?
Eu sunt la un liceu cu pretentii Unde invatatul e la ordinea zilei ,dar nu e chiar in exces. Sunt la profil chimie-biologie,si imi place la nebunie! Daca le ai putin cu chimia,biologia si matematica,e floare la ureche! Cel putin ,eu numai la astea simt ca sunt evaluate,la obiectele de toceala (istorie,geografie etc.) ne mai lasa profii in pace, ca nu ne trebuie.
Eu nu am probleme...imi plac mult chimia si matematica. Si depinde punctul de vedere..spre deosebire de Ana,eu iubesc matematica de clasa a11-a
Biine,nu e de viitor pentru bine..dar asa,ca idee...e draguta.
Intr-un fel ,aveti si voi dreptate,liceu nu conteaza atat de mult,poti sa iti alegi un profil mai relaxant ...dar eu ma pastrez in forma
Bafta
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]