Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #742 (permalink)  
Vechi 17 mar 2012, 10:32:50
Prapadeala's Avatar
Prapadeala Prapadeala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul

Eu am vazut o data mai demult umpic un video pe Youtube cu zumba... erau trei fete ce aratau cum se fac pasii de zumba, explicatii pentru incepatori... pai mis-a parut asa de plictisitooor... E drept ca numai acela l-am vizionat... poate altele mi s-ar parea mai interesante, nu stiu.
Mie imi trebuie un tip acolo in antrenament, negru daca se poate ca mi se par cei mai nostimi si interactivi, + sa fie ca in armata, motivant si care sa te tina in priza. Billy Blanks e omul perfect pentru mine asadar. Le intruneste toate aceste calitati
I-am si scris un mail de multumire pentru ce a facut pentru mine... mi-a raspuns cineva din stafful lui... uau Si nu m-am plicitisit deloc in astia 3 ani de cand fac.
Si nici de bicicleta nu ma plicitsesc, Doamne, o ador, si ma tin de ea cu inversunare cam tot de 3-4 ani.
Stepper nu am, mi-as lua in schimb cred. Bun pentru fese, asa? Ai vazut ceva rezultate, cam cat de des faci pe el?
Mi-a luat L cu ceva ocazie o minge pentru gimnastica, am zis ca pe la 66 kg ma apuc de exercitii cu ea. Daca voi putea sincer... ca implica prea multa munca cardio din cate am vazut...
Tu ce filmulete de la Billy faci?
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]