View Single Post
  #7467 (permalink)  
Vechi 19 ian 2013, 11:46:53
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul

Buna dragele mele...
va scriu de la serviciu...uffff....
sunt intr-o pasa proasta...ma deprima tinutul dietei zilnic...ma irita calcularea constanta a caloriilor...etc.Azi mi-au venit si rusii...am un plus la cantar de 400 g...normal zic eu...Insa pofta asta disperata de dulce...m-a enervat cumplit...plus slabiciunea mea in fata ei...ieri m-am ghiftuit cu jeleuri...
Cred ca stresul si-a spus cuvantul...plus starea mea...sunt asa palida...fataimi arata rau...am cearcane...ma supara ochii...musai sa ajung la oftalmo....
Voi, cum sunteti?
Fulg drag...ma bucur ca esti k...ma speriasem...
Anne esti la lucru?Of, ceaiurea...si eu insa doar sambata asta...
Kamy...sanatate multa Soranei! La febra peste 38, 5 supozitor cu novocalmin...fff eficient!
Roxy-foxy mai ai nervi de cursuri...uf...bafta!Stiu cum e cu dieta...si la mine sapt. asta e fara rezultat...si rusii mei isi fac de cap...ma simt ca o balena de umflata!
Manu...ce disciplinata esti...bravo!
Emy...nici eu nu am calculat meniul de ieri era peste 1300 cal...am mancat dulciuri...nu ff mult insa am mancat...
Pup bolnavioarele...
Pup toate felele...

Mersi mult...te pup.....doarme intruna...inainte a vomitat iarasi....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat