View Single Post
  #7468 (permalink)  
Vechi 19 ian 2013, 11:50:22
mariana34's Avatar
mariana34 mariana34 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2012
Locaţie: Baia Mare, Romania
Vârsta: 46
Date: 168cm, 87kg
Mesaje: 530
Aprecieri acordate: 1.298
Am fost apreciat(a) de 1.208 ori in 298 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
..................
Rusii mei isi fac de cap, asa ca nici azi nu pot face sport.Dar nici nu cred ca ies din casa..inca nu stiu sigur.
Eu m-am apucat de un curs, am si treaba pt al meu la birou..si nu stiu cum o sa ma impart.
Eu am facut fac de turism , dar n-am lucrat in domeniu niciodata. Am lucrat in rel cu publicul , resurse umane si massmedia. Acum mi s-a pus pata sa fac altceva. SI m-am apucat de curs receptioner Habar n-am daca angajeaza careva o baba ca mine dar eu il fac oricum, ca nu strica.Nici nu stiu daca vreau sa ma angajez in receptie, insa ma hotarasc eu pe parcurs. Tine 3 luni si am de facut120 h teorie, 240 ore practica pe care le incep sapt viitoare cred..si am zis ca mai am multa treaba si pt al meu la birou..Dar cel putin n-o sa mai am timp sa ma plictisesc Dar nici nu stiu cand mai pot intra pe aici si cat pot scrie..eu voi incerca sa intru zilnic, dar..
Va pup si o zi frumoasa tuturor.
p.s. de dieta nu prea am ce zice, fara sport...nu vor fi rezultate ..
Ce de treaba, intr-adevar nu te plictisesti! Daca ti s-a pus pata, pe curs, ar fi pacat sa nu-l faci, cine stie, de unde sare iepurele, si sa nu zici ca esti baba, ca atunci, suntem majoritatea de aici si nu vrem
Sa ne spui cum este la curs, ce mai faci, nu doar sa ne citesti, da?
Si rusii mei bat la usa, azi, maine vin, deja cantarul arata aiurea, dar nu ma las, dupa ce trec, sper sa ma surprinda in mod placut.
mariana34, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2107 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1074 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui mariana34:
incognito (19 ian 2013), VentoFreddo (19 ian 2013)