Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #749 (permalink)  
Vechi 10 aug 2011, 12:49:16
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Hm..acum mi-am dat seama ca fard mai am.Trebuie sa=mi iau rimel , tus(cel de acum e rezistent la apa si se ia cam greu) , fond de ten , pudra si-un ruj.
Urgent trebuie sa-mi iau fond ca mi-au aparut iar cosuri mici pe nas..so..trebuie sa ma viziteze si musafirii...
E ciudata pielea mea..n-am cosuri dar in perioada de dinainte am vreo 5 unul langa altul , mici, fix pe nas
Pai da , am zis sa-mi fac orez cu lapte pt a lasa painea pe 2 zile..+nu-mi mai permit nimic de la magazin.
Da , are cv carbo..dar singurii rai sunt din orez..si decat sa mananc biscutii aia "parfumati" cu chimicale mai bine mi-am facut asa..+am pus indulcitor deci e un desert.Mi-am mancat portia pe azi mai am maine.
Hmm..in ultimul timp am mancat f mult la mdsi de aceea.Cred ca de vineri revin la gustari si la normal.Ah :d ce bine'ar fi cu sportul mi-am revenit cat de cat.
Ce dor mi-a fost de shunt t..am facut ieri putin HHa

Stiu ca mi-ai mai zis.. dar.am uitat..Care va fi primul (si-al 2) dulce dietetic?
Asa mi-am luat si eu unul rezistent la apa si daca imi dau cu el ma tine si 3 zile desi frec toata ziua cu lapte demachiant ca sa se ia Sa pui poze dupa ce incerci modelele lui Megan de pe net
Ah, e bine atunci ca sunt putine si mici.Ai avut vreodata probleme mai mari cu ele?
E bine sa ai si gustari fiindca in felul asta metabolismul nostru e mereu ocupat cu arderile si nu mai avem tendinta de a manca mai mult la vreuna dintre mese decat la celalalte.Asa; bravo pentru sport Ti-am zis eu ca o sa iti revina ambitia
Hm..Dulce dietetic nu stiu care va fi Ma gandesc mereu la asta si caut retete pe site Stiu care vor fi cele nedietetice.Checul cu muuulta cacao e clar primul Iar apoi clatitele americane sau placinta cu mere