View Single Post
  #752 (permalink)  
Vechi 14 nov 2011, 08:48:14
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Ce euforie,unde sunt mai hotarita ca niciodata,,,si asa mindra de mineee,ca-mi fac cu ochiul in oglinda de cite ori ma vad ...si tot trec de citeva ori in ultima vreme...deh imi place ce vad....Da... de azi o saptamina fara ispite...sa fie...noi avem programare miine la restaurant da' sa stiti ca nu o fac lata(pe cuvint de pionier ).Multumesc iubita...sa ai si tu un weekend fericit plin de evenimente placute sufletului
Deci oglinda ti-a devenit prietena?
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineata....n-o dau in brazda ca deja stiu ce pot lua...si e de dieetaa..mi-e drag cinatrul,mi-e draga io...cred caa devin narcisista...nu fac decit sa ma uit la mine...si-mi place ce se vede...nu-s normala nu....Sincer...ma gindeam ieri:ca-s incintata precum un copil...voi putea oare sa ma opresc??????????Adica..nu-s stresata...ca vai daca maninc aia,ce fac io ,ma cearta fetele,sau imi fur caciula singura,daca vreau ceva imi las o marja de eroare,numa ca automat fac ''calculili'' in cap daca merge cu ce-am mincat,sau n-are prea multi carbo...de asta vreau sa zic...
Hai cam batuuut cimpii.
O duminica la fel de frumoasa si tie
Si cantarul la fel, fetelor va iubesc
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Nu-mi povesti de oglinda, mai nou cea mai buna prietena a mea )) Si eu sunt pe cale sa ma indragostesc de mine asa ca....... e normal!!!
O saptamana frumoasa iti doresc draguta mea
Ce-mi place de voi, si ce ma bucur cand citesc ce scrieti. Am trecut si eu prin fazele acestea si acum ma regasesc prin voi. Sunt sentimente minunate,bucurati-va de ele, caci e munca voastra
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]