View Single Post
  #754 (permalink)  
Vechi 21 nov 2012, 09:12:25
lady alina's Avatar
lady alina lady alina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 mar 2012
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: spre un fel de dieta hipocalorica
Date: 152cm, 83.1kg
Mesaje: 584
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Smile Re: Jurnal lady alina - vreau un stil de viata sanatos

Citat:
Anterior postat de puffoasa Vezi mesajul
si-n final te complaci in situatie , nu??
Tu la toate ai scuze....zici ca traiesti in alta lume, eu nu stiu "cum de ti se intampla toate tie"
eu mereu cand am fost la doctor nu am platit nici analize nici consulatatii... Daca am vrut eu sa bag ceva la doctor in buzunar... Era alegerea mea... Dar nu prea am obiceiul asta decat daca mi se pare ca doctorul ala mi-a acordat o atentie speciala...iar cei care iti acorda atentie in mod deosebit, sunt doar dedicati meseriei lor si nu accepta plicul.

Si eu am avut prb cu ciclu in adolescenta, dar doar o luna nu mi-a venit... Si-n urmatoarea luna deja eram la parhon internata. Treaba e ca fara ciclu 2 ani de zile... Pai asta e principala ta problema, din cauza asta te-ai ingrasat, iti pica parul si ai probleme cu dintii. Sangele ala pe care trebuie sa-l elimini lunar ramane-n organism si crede-ma ca nu-ti face deloc bine!!

Din pacate eu pe tine te vad prea naiva si foarte inconstienta.
Cel mai important om din viata ta esti tu!! Nici iubi .. Nici maica-ta... Absolut nimeni...poate pe viitor copiii tai, daca ii vei putea avea.


daca eram inconstienta nu mergeam deloc la doctori dar eu am fost la multi! Si in ziua de azi totul se plateste mai ales fara asigurare fara job fara buletin fara nimic! Toate fetele imi dau sfaturi si nu din rautate dar tu esti singura care imi raspunde de parca eu as mintii si nu crezi nimic din ce spun! Sincer la tine m-am referit cand am zis ca unele fete sunt rautacioase! Cu un singur salar in casa si ala mic si chirie nu cred ca ai rezolva nici tu multe! Am fost la doctori dar nu s-au rezolvat problemele!

si voi mai merge! Dar nu e usor de strans bani!
DACA MA COMPLACEAM IN SITUATIE SI DOAR MA PLANGEAM NU MERGEAM DELOC LA DOCTORI! SI INCA VOI MAI MERGE!