View Single Post
  #754 (permalink)  
Vechi 14 nov 2011, 12:38:23
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de leila87 Vezi mesajul
Buna dimi .
Cred k esti foarte mandra ,cand citesc ce sri imi insufli si mie o stare de bine si vad ca se poate .
Sper sa reusesc si eu.
Maine sunt chemata la nasii de cununie, cam nasol sper sa nu o dau in bara ca saptamana trecuta .
Trebuie sa ma abtin .
Tu cum ai reusit la restaurant?
Buna iubita...da sunt tare mindra si asta-i doar inceputul...o sa ma cer in casatorie intr-o zi...ai sa vezi.Parerea mea sincera e ca si tu ai sa reusesti,draga mea...cu toatele vom fi slabute.Distractie placuta la nasi... acasa la ei?Paii eu la restaurant...am baut 2 pahare de apa mai intii sa-mi calmez foamea de lup...apoi au adus carnita si io mi-am puuus fratee...mai mult de atit nu se putea asa ca pt garnituri(cartofi prajiti si la cuptor,mamaliga si altelea asemenea ) nu mai fu loc...mi-am pus numai 2 linguri de bureti si am ''impuns'' cu furculita in cartofii prajiti ai fiica-mii...de dorul,maica,dorul...
Eu spun ca la nasi or sa ai aiba cu siguranta si carnita...papa cu salatica...si gusta din celelalte ca sa nu superi nasa..pune in farfuria ta ...asa controlezi portiile...daca maninci de la sot...nici nu stii cit ai luat si ingrasa si acelea chit ca-s din farfuria lui...si baga sport...si azi si miine si poimiine si daca restul saptaminii esti cuminte cu siguranta cintarul iti va fi prieten.Pupicei draga mea